INKAS Kasy Fiskalne Sprzedaż I Serwis


KONTAKT

adres Blękwit 32
77--400 Złotów
wielkopolskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
O FIRMIE:

INKAS Jacek Penkała - KASY FISKALNE I SKLEPOWE

Firma INKAS, działa na rynku od 1995 roku. Naszą działalnością jest przede wszystkim sprzedaż i serwis urządzeń fiskalno - kompleksowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie urządzenia jak: kasy fiskalne, kasy sklepowe, drukarki fiskalne, terminale płatnicze, wagi elektroniczne, czytniki kodów kreskowych, metkownice. 

Sprzedaż kas fiskalnych i innych urządzeń fiskalnych, to nie wszystko. Prowadzimy również sprzedaż materiałów eksploatacyjnych, akcesoria do kas fiskalnych, akcesoria do drukarek fiskalnych, jak np. rolki do kasy fiskalnej, rolki do drukarek, rolki barwiące do metkownic, rolki barwiące do metkownic, pokrowce, ładowarki samochodowe i inne. 

Ponadto polecamy Państwu także oprogramowanie dedykowane, w tym: systemy gastronomiczne (oprogramowanie gastronomiczne), w tym programy magazynowe gastronomiczne, programy magazynowe hotelowe, (np. SMALL BUSINESS, SOGA, SOHO, BISTRO). Oferujemy posy i ekrany dotykowe, naprawę wag elektronicznych, serwis kas fiskalnych, itp.

Nasza kompleksowa obsługa klienta polegająca na dostarczaniu rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie i współpracę z najlepszymi producentami, od samego początku istnienia firmy, jest realizowana z pełną konserkwencją i zaangażowaniem.

Serdecznie zapraszamy.